Witam
z gory pisze, że nie wiem dokladnie czy ten temat powinien się znaleść w tym dziale ! za ewentualną pomylkę przepraszam.
jest taki progs Google Earth
tam mozna poogladać sobie ziemie z fotek satelitarnych.
tylko nie wszystko jest wyrazne
tu moje pyt
czy mozna inaczej ( przez odbiornik satelitarny) ściagnąć te zdjęcia??
jakos inaczej je uzyskac
w czasie rzeczywistym ??
z góry dzieki za pomoc
pozdr
z gory pisze, że nie wiem dokladnie czy ten temat powinien się znaleść w tym dziale ! za ewentualną pomylkę przepraszam.
jest taki progs Google Earth
tam mozna poogladać sobie ziemie z fotek satelitarnych.
tylko nie wszystko jest wyrazne
tu moje pyt
czy mozna inaczej ( przez odbiornik satelitarny) ściagnąć te zdjęcia??
jakos inaczej je uzyskac
w czasie rzeczywistym ??
z góry dzieki za pomoc
pozdr