logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Młynek De'Longhi KG79 – jak zdjąć górny pojemnik na ziarna?

limerro 23 Cze 2025 20:59 1062 2
REKLAMA
  • #1 21587524
    limerro
    Poziom 14  
    Posty: 135
    Pomógł: 2
    Ocena: 26
    Młynek DeLonghi KG79: jak zdemontować pojemnik na ziarna? Ustawilem pokretlo boczne z lewej strony na „Fine”, probuje przekrecic blokade z tworzywa w pojemniku na ziarna zgodnie z ruchem wskazowek zegara i nie idzie (nie chce tego polamac).

    Młynek De'Longhi KG79 – jak zdjąć górny pojemnik na ziarna?
    Młynek De'Longhi KG79 – jak zdjąć górny pojemnik na ziarna?
    Młynek De'Longhi KG79 – jak zdjąć górny pojemnik na ziarna?

    Młynek De'Longhi KG79 – jak zdjąć górny pojemnik na ziarna?
  • REKLAMA
  • #2 21590464
    Grybovsky
    Poziom 6  
    Posty: 3
    Opisz dokładniej, o co chodzi.
    Pojemnik na całe ziarna po prostu się podnosi, a na zmielone się wyciąga. Rączka jest trochę niewygodna, ale blokady żadnej nie ma.
  • #3 21590603
    limerro
    Poziom 14  
    Posty: 135
    Pomógł: 2
    Ocena: 26
    Post zaktualizowany. Na żarnie jest napis „Lock / Unlock”, więc nie można wyjąć tego elementu od tak bez odblokowania. Na mój nos coś się zacięło od kawy lub ktoś coś zepsuł. Na filmie widziałem, że to lekko się przekręca i wyjmuje (zrobienie tej operacji jest niewygodne).
REKLAMA