Witam,
W moim ekspresie Jura A1 zaparzacz idzie tylko do góry, po czym słychać, jak przeskakuje plastik, a rozrusznik dalej pracuje w jedną stronę. Co jest przyczyną?
W moim ekspresie Jura A1 zaparzacz idzie tylko do góry, po czym słychać, jak przeskakuje plastik, a rozrusznik dalej pracuje w jedną stronę. Co jest przyczyną?