Witam, jak skonwertować dysk z dynamicznego na podstawowy bez utraty danych?
Załączam screen z DMDE, co usunąć, a co aktywować?

W folderze "Nowy" są moje dane, a kiedyś na tym dysku był system. Dysk służy mi tylko do przechowywania danych.
"$Volume 03" kiedy próbuję otworzyć ten folder, to pokazuje się napis "Nie ma żadnych prawidłowych klastrów początkowych MFT"
Załączam screen z DMDE, co usunąć, a co aktywować?
W folderze "Nowy" są moje dane, a kiedyś na tym dysku był system. Dysk służy mi tylko do przechowywania danych.
"$Volume 03" kiedy próbuję otworzyć ten folder, to pokazuje się napis "Nie ma żadnych prawidłowych klastrów początkowych MFT"