Witam wszystkich.
Mam problem z Seatem Leonem 2 1.6 BSE Benz/gaz. Mianowicie odpala dopiero za drugim razem po zakręceniu silnikiem. Wymienione: pompa paliwa, filtr, czujnik oparów paliwa, czujnik temperatury, czyszczona i zaadaptowana przepustnica. Gaz sprawdzany i wyregulowany na zakręconej butli, to samo. Zero błędów, jak już odpali, to żadnych innych objawów. Może ktoś się spotkał z takim przypadkiem?
Dziękuję za odpowiedzi.
Mam problem z Seatem Leonem 2 1.6 BSE Benz/gaz. Mianowicie odpala dopiero za drugim razem po zakręceniu silnikiem. Wymienione: pompa paliwa, filtr, czujnik oparów paliwa, czujnik temperatury, czyszczona i zaadaptowana przepustnica. Gaz sprawdzany i wyregulowany na zakręconej butli, to samo. Zero błędów, jak już odpali, to żadnych innych objawów. Może ktoś się spotkał z takim przypadkiem?
Dziękuję za odpowiedzi.