Mam Seata Leon 1.6 benzyna + gaz 4letni z 2009roku. Od roku mam z nim problem:
- nie mogę używać przepustnicy powyżej połowy - słychać jakby dziurawy tłumik, i zaraz wskakuje błąd (sporadyczne wypadanie zapłonu na czwartym cylindrze i czasem na drugim).
- słabnie: na trójce, gaz do dechy i ma problem przekroczyć 5tyś obr.
-na wolnych obrotach lekko szarpie.
Był już u kilku mechaników, to twierdzi, że nic nie ma. A ostatnio mój znajomy trzymał go ponad miesiąc, wymieniał cewki, czujniki, sprawdzał ciśnienia (oleju też), sterownik, i stwierdził że zostało zajrzeć do głowicy.
Olej brał, ale po zaaplikowaniu dolewek z Mobil1 Pegasus1 pierścienie ruszyły i już nie bierze. Olej świeżo wymieniony na dedykowany.
Może ktoś poleci kogoś z okolic Suwałk?
- nie mogę używać przepustnicy powyżej połowy - słychać jakby dziurawy tłumik, i zaraz wskakuje błąd (sporadyczne wypadanie zapłonu na czwartym cylindrze i czasem na drugim).
- słabnie: na trójce, gaz do dechy i ma problem przekroczyć 5tyś obr.
-na wolnych obrotach lekko szarpie.
Był już u kilku mechaników, to twierdzi, że nic nie ma. A ostatnio mój znajomy trzymał go ponad miesiąc, wymieniał cewki, czujniki, sprawdzał ciśnienia (oleju też), sterownik, i stwierdził że zostało zajrzeć do głowicy.
Olej brał, ale po zaaplikowaniu dolewek z Mobil1 Pegasus1 pierścienie ruszyły i już nie bierze. Olej świeżo wymieniony na dedykowany.
Może ktoś poleci kogoś z okolic Suwałk?