Witam serdecznie. Spróbuje opisać to jak najprostszym językiem. Gdyby było coś niejasne dawajcie mi znać
Pacjent Motorola Moto G7 Power
Usterka- samoczynne wyłączanie się telefonu podczas korzystania głównie z aplikacji !
Telefon rozebrany. Pierwsza usterka według mnie to miała być bateria. Okazało się że wygląda w porządku nie jest napuchnięta lecz telefon ma 6 lat więc biorę tą usterkę pod uwagę.
Zauważyłem, że wyłącza się głównie podczas oglądania filmików na youtube czy facebooku. Rozebrałem ramkę płyty głównej która ma prawdopodobnie od drugiej strony wbudowany główny głośnik bo bez tej ramki dźwięku nie ma. Bez ramki nie wyłącza się. Z ramką i dźwiękiem od razu przy yt nie mija kilkanaście sekund i telefon się wyłącza.
Obstawiłem że to wina tej ramki która ma wbudowany ten dźwięk. Pojawił się następny problem. Podczas filmików z albumu i z dźwiękiem takiego problemu nie zauważyłem
Następny problem. Telefon testowany przy 15-20 procentach baterii i takie objawy były . Gdy telefon jest naładowany do większych wartości nie wyłącza się pomimo dźwięku i korzystania z aplikacji. Od czego zacząć ?. Czy ktoś miał podobny problem.
Pacjent Motorola Moto G7 Power
Usterka- samoczynne wyłączanie się telefonu podczas korzystania głównie z aplikacji !
Telefon rozebrany. Pierwsza usterka według mnie to miała być bateria. Okazało się że wygląda w porządku nie jest napuchnięta lecz telefon ma 6 lat więc biorę tą usterkę pod uwagę.
Zauważyłem, że wyłącza się głównie podczas oglądania filmików na youtube czy facebooku. Rozebrałem ramkę płyty głównej która ma prawdopodobnie od drugiej strony wbudowany główny głośnik bo bez tej ramki dźwięku nie ma. Bez ramki nie wyłącza się. Z ramką i dźwiękiem od razu przy yt nie mija kilkanaście sekund i telefon się wyłącza.
Obstawiłem że to wina tej ramki która ma wbudowany ten dźwięk. Pojawił się następny problem. Podczas filmików z albumu i z dźwiękiem takiego problemu nie zauważyłem
Następny problem. Telefon testowany przy 15-20 procentach baterii i takie objawy były . Gdy telefon jest naładowany do większych wartości nie wyłącza się pomimo dźwięku i korzystania z aplikacji. Od czego zacząć ?. Czy ktoś miał podobny problem.