Witam
Borykam się z problemem nagłego spadku poziomu baterii w dolnych zakresach stanu naładowania (od około 30-40 %). Ogólnie rzecz biorąc w wyższych zakresach od 100% do wspomnianych 30-40 % bateria zachowuje się normalnie. Spada wolno tak jak powinna. Po jednym, dwóch procentach. Problem zaczyna się jak spadnie do wspomnianych 30-40 %. Wtedy potrafi zjechać w kilka sekund do 15 a nawet do kilku %. Potrafi wtedy na tak niskim naładowaniu stać cały dzień bez spadku procentowego. Co najdziwniejsze po wyłączeniu telefonu na np. kwadrans i ponownym włączeniu poziom baterii wzrasta czasami dwukrotnie. Bez ładowania. Wystarczy tylko wyłączyć na kwadrans. Podniesie się poziom do np. 30-40 aby za kilka minut znowu zjechać bardzo nisko. Albo przy wyłączonym telefonie ze stanem baterii np. 15 % po podłączeniu ładowarki gdy telefon jest nadal wyłączony w sekundę poziom baterii podnosi się do np. 45 %. Zrobiłem wcześniej reset do ustawień fabrycznych. Pomogło na kilka dni. Bateria schodziła regularnie lecz temat powrócił jak bumerang. Kabelków mam kilka. Ładowarek też. Wszystko oryginalne. Telefon jest używany bardzo umiarkowanie. Tylko dzwonienie i sms. Nie gram w gry, które obciążają procesor i zarazem baterię. Nie wiem w czym jest problem. Czy ktoś może mi w temacie doradzić o co tutaj chodzi? Android 11.
Borykam się z problemem nagłego spadku poziomu baterii w dolnych zakresach stanu naładowania (od około 30-40 %). Ogólnie rzecz biorąc w wyższych zakresach od 100% do wspomnianych 30-40 % bateria zachowuje się normalnie. Spada wolno tak jak powinna. Po jednym, dwóch procentach. Problem zaczyna się jak spadnie do wspomnianych 30-40 %. Wtedy potrafi zjechać w kilka sekund do 15 a nawet do kilku %. Potrafi wtedy na tak niskim naładowaniu stać cały dzień bez spadku procentowego. Co najdziwniejsze po wyłączeniu telefonu na np. kwadrans i ponownym włączeniu poziom baterii wzrasta czasami dwukrotnie. Bez ładowania. Wystarczy tylko wyłączyć na kwadrans. Podniesie się poziom do np. 30-40 aby za kilka minut znowu zjechać bardzo nisko. Albo przy wyłączonym telefonie ze stanem baterii np. 15 % po podłączeniu ładowarki gdy telefon jest nadal wyłączony w sekundę poziom baterii podnosi się do np. 45 %. Zrobiłem wcześniej reset do ustawień fabrycznych. Pomogło na kilka dni. Bateria schodziła regularnie lecz temat powrócił jak bumerang. Kabelków mam kilka. Ładowarek też. Wszystko oryginalne. Telefon jest używany bardzo umiarkowanie. Tylko dzwonienie i sms. Nie gram w gry, które obciążają procesor i zarazem baterię. Nie wiem w czym jest problem. Czy ktoś może mi w temacie doradzić o co tutaj chodzi? Android 11.