Witam. Do dzis uzywam karty sieciowej ASMAXA 11Mbps. Ale chcialbym 'usprawnic' troche moja siec. Chcialbym kupic sobie AP. Tylko jest taki wybor, ze kompletnie nie wiem co jest warte zakupu, a co nie. Nie chcialbym zbyt drogiego, ani takiego co wiecznie sie wiesza
I nie mniej niz 54Mbps.
z gory dzieki za rady.
z gory dzieki za rady.