Witajcie,
Mam problem z pralką Mastercook PFE-2060. Podczas trybu prania czy wirowania bęben pralki nie rusza. Po włączeniu dowolnego trybu prania pralka pompuje wodę, po czym czeka ok. 3 min., znowu pompuje trochę wody, dalej czeka ok. 3 min. i zaczyna migać 5 diod (poglądowe zdjęcie w załączeniu). Przy wirowaniu jest podobnie, pralka zaczyna odpompowywać wodę, po czym czeka ok. 3 min. i znowu odpompowuje wodę. Po 3 takich cyklach świecą się te same diody (5).
Dodam, że pompa wody pracuje prawidłowo, blokada drzwi również działa.
Czy macie jakieś pomysły?
Z góry dziękuję za pomoc.
Mam problem z pralką Mastercook PFE-2060. Podczas trybu prania czy wirowania bęben pralki nie rusza. Po włączeniu dowolnego trybu prania pralka pompuje wodę, po czym czeka ok. 3 min., znowu pompuje trochę wody, dalej czeka ok. 3 min. i zaczyna migać 5 diod (poglądowe zdjęcie w załączeniu). Przy wirowaniu jest podobnie, pralka zaczyna odpompowywać wodę, po czym czeka ok. 3 min. i znowu odpompowuje wodę. Po 3 takich cyklach świecą się te same diody (5).
Dodam, że pompa wody pracuje prawidłowo, blokada drzwi również działa.
Czy macie jakieś pomysły?
Z góry dziękuję za pomoc.