Czy ktoś zna kroki demontażu deski rozdzielczej w poszukiwaniu czujnika temperatury klimatyzatora w Hyundaiu Tucson z 2007? Czy deskę odkręca się też od strony silnika, spod maski?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam