Witam,
Potrzebuję ponoć moduł sterujący do pralki Indesit IWSC 51052. Problem polega na tym, że ktoś do tej pralki zaglądał i przywiózł inny moduł, ale już wiem, że nie od tego modelu (IWD 61051). Teraz moje pytanie: czy nie posiadając owego sterownika, kupując komplet, czyli dolnej i górnej części, to pralka jest w stanie ruszyć? Słyszałem, że te moduły trzeba programować, stąd właśnie moje pytanie. Czy teraz szukać pralki i te zostawić na części, czy zupełnie sobie darować i kupić coś nowszego?
AI: Jakie dokładnie objawy ma teraz pralka? Czy wyświetla się jakiś kod błędu albo coś konkretnego się dzieje po włączeniu?
Nie chodzi. Brak dolnego modułu.
Potrzebuję ponoć moduł sterujący do pralki Indesit IWSC 51052. Problem polega na tym, że ktoś do tej pralki zaglądał i przywiózł inny moduł, ale już wiem, że nie od tego modelu (IWD 61051). Teraz moje pytanie: czy nie posiadając owego sterownika, kupując komplet, czyli dolnej i górnej części, to pralka jest w stanie ruszyć? Słyszałem, że te moduły trzeba programować, stąd właśnie moje pytanie. Czy teraz szukać pralki i te zostawić na części, czy zupełnie sobie darować i kupić coś nowszego?
AI: Jakie dokładnie objawy ma teraz pralka? Czy wyświetla się jakiś kod błędu albo coś konkretnego się dzieje po włączeniu?
Nie chodzi. Brak dolnego modułu.