Witam, mam pytanie, jak zmienić tryb jazdy Nissan Qashqai 2012 z ECO na standard. Z przodu, za kierownicą, na panelu nie ma nic z ustawień trybu jazdy. Proszę o konkretne wskazówki, dziękuję.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamapotoniec14 napisał:silnik który ma 1.6 benzyna powinien ciągnąć
apotoniec14 napisał:prosze jaśniej
apotoniec14 napisał:taki mam właśnie obrazek
apotoniec14 napisał:co za odpowiedz mi napisałes , bo odpowiedzi nie rozumie