Witam,
Posiadam automatykę do przesuwnej bramy Fadini Junior 633 z elektroniką Elpro 65. Chcę podłączyć kontaktron znajdujący się w elektrozaczepie furtki, po to żeby zapobiegać otwieraniu bramy w momencie kiedy furtka jest otwarta. Wpiąłem kontaktron (NC) w styki 3 i 6, najpierw usuwając zworę. Technicznie wszystko działa tak jak powinno, tylko że w momencie otwarcia furtki, na płytce elektroniki cały czas co ok 1-2s strzela przekaźnik, do momentu zamknięcia furtki.
Pytanie czy podłączyłem się w dobre miejsce, czy to kontaktron powinien być podłączony gdzie indziej?
pozdrawiam,
Radek
Posiadam automatykę do przesuwnej bramy Fadini Junior 633 z elektroniką Elpro 65. Chcę podłączyć kontaktron znajdujący się w elektrozaczepie furtki, po to żeby zapobiegać otwieraniu bramy w momencie kiedy furtka jest otwarta. Wpiąłem kontaktron (NC) w styki 3 i 6, najpierw usuwając zworę. Technicznie wszystko działa tak jak powinno, tylko że w momencie otwarcia furtki, na płytce elektroniki cały czas co ok 1-2s strzela przekaźnik, do momentu zamknięcia furtki.
Pytanie czy podłączyłem się w dobre miejsce, czy to kontaktron powinien być podłączony gdzie indziej?
pozdrawiam,
Radek