Witam
Przystępuje do montażu napędu bramy 2-skrzydłowej, z której jedna część jest furtką a druga resztą bramy; zakupiłem domofon, który umożliwia otwieranie elektrozamka (12V). Wymyśliłem jednak, że z tego domofonu otworzę siłownik od strony furtki, ale wiem, że potrzebne jest przerobienie zasilania podawanego na elektrozamek na impuls uruchamiający jeden z siłowników.
Proszę jak to ogarnąć ..... Help
Automatyka to Faac 414 lub 418 a domofon to Procomm Pro-0611
Prosiłbym tylko o jakiś jasny opis rozwiązania problemu
Przystępuje do montażu napędu bramy 2-skrzydłowej, z której jedna część jest furtką a druga resztą bramy; zakupiłem domofon, który umożliwia otwieranie elektrozamka (12V). Wymyśliłem jednak, że z tego domofonu otworzę siłownik od strony furtki, ale wiem, że potrzebne jest przerobienie zasilania podawanego na elektrozamek na impuls uruchamiający jeden z siłowników.
Proszę jak to ogarnąć ..... Help
Automatyka to Faac 414 lub 418 a domofon to Procomm Pro-0611
Prosiłbym tylko o jakiś jasny opis rozwiązania problemu