Witam, mam problem z podłączeniem kamery w Astrze J Radio Android. Wie ktoś, co mogłem zrobić źle?
- Podłączyłem przewody zasilające kamerę pod masę z wiązki klapy i plus ze światła cofania (podświetlenie kamery świeci – także jest okej).
- Zmostkowałem plus z zasilania kamery z czerwonym przewodem idącym razem z przewodem sygnałowym do radia.
- Podłączyłem przewód sygnałowy do przewodu CVBS-IN-1 z radia (z przewodów został tylko Video Out, więc raczej musi być ten CVBS).
Ale nie wiem, co zrobić z czerwonym przewodem, na którym jest zasilanie ze światła cofania.
Gdy wrzucę wsteczny, obraz z ekranu zmienia się na obraz kamery cofania, lecz nie wyświetla nic – pokazuje brak sygnału. (Przed montażem kamery też tak było, więc moim zdaniem wychodzi na to, że wyświetlacz bierze sygnał do przełączenia na kamerę cofania z CAN BUS).
Wie ktoś, co mogłem zrobić źle?
- Podłączyłem przewody zasilające kamerę pod masę z wiązki klapy i plus ze światła cofania (podświetlenie kamery świeci – także jest okej).
- Zmostkowałem plus z zasilania kamery z czerwonym przewodem idącym razem z przewodem sygnałowym do radia.
- Podłączyłem przewód sygnałowy do przewodu CVBS-IN-1 z radia (z przewodów został tylko Video Out, więc raczej musi być ten CVBS).
Ale nie wiem, co zrobić z czerwonym przewodem, na którym jest zasilanie ze światła cofania.
Gdy wrzucę wsteczny, obraz z ekranu zmienia się na obraz kamery cofania, lecz nie wyświetla nic – pokazuje brak sygnału. (Przed montażem kamery też tak było, więc moim zdaniem wychodzi na to, że wyświetlacz bierze sygnał do przełączenia na kamerę cofania z CAN BUS).
Wie ktoś, co mogłem zrobić źle?