Witam
Od jakiegoś czasu zaczynał się problem z odpaleniem skutera, aż do dzisiejszego dnia kiedy
naciskając na przycisk rozrusznika nic się nie dzieje.
Po zwarciu na krótko przekaźnika rozrusznika skuter odpala (zdjęcie nr 1)
Na przycisku gdzie odpala się skuter jest przejście po naciśnieciu, więc teoretycznie przycisk sprawny.
Wszuystkie możliwe kostki przepsikane cfntaktem.
Co mogę sprawdzić ? czy przekaźnik z zdjęcia 2 jest odpowiedzialny za sterowanie elektro zaworem rozrusznika ??
PoZdrawicm
Od jakiegoś czasu zaczynał się problem z odpaleniem skutera, aż do dzisiejszego dnia kiedy
naciskając na przycisk rozrusznika nic się nie dzieje.
Po zwarciu na krótko przekaźnika rozrusznika skuter odpala (zdjęcie nr 1)
Na przycisku gdzie odpala się skuter jest przejście po naciśnieciu, więc teoretycznie przycisk sprawny.
Wszuystkie możliwe kostki przepsikane cfntaktem.
Co mogę sprawdzić ? czy przekaźnik z zdjęcia 2 jest odpowiedzialny za sterowanie elektro zaworem rozrusznika ??
PoZdrawicm