Witam.
Mam problem z ekspresem Siemens EQ8.
Po włączeniu ekspres się uruchamia niby normalnie, ale nie odłącza silnika zaworu ceramicznego.
Słychać, że cały czas się kręci.
Podejrzewam jakiś triak, ale nie do końca wiem, jak go zdiagnozować.
AI: Czy przed pojawieniem się tego problemu był wykonywany jakiś serwis, naprawa lub czyszczenie ekspresu?
Nie
AI: Czy na wyświetlaczu pojawiają się jakieś komunikaty błędów lub występują inne nietypowe objawy oprócz pracy silnika?
Nie
Mam problem z ekspresem Siemens EQ8.
Po włączeniu ekspres się uruchamia niby normalnie, ale nie odłącza silnika zaworu ceramicznego.
Słychać, że cały czas się kręci.
Podejrzewam jakiś triak, ale nie do końca wiem, jak go zdiagnozować.
AI: Czy przed pojawieniem się tego problemu był wykonywany jakiś serwis, naprawa lub czyszczenie ekspresu?
Nie
AI: Czy na wyświetlaczu pojawiają się jakieś komunikaty błędów lub występują inne nietypowe objawy oprócz pracy silnika?
Nie