Dzień dobry, proszę o pomoc. Jak programem XS++ mam wgrać K800i_CDA102511_182_R1A_PLAY_Poland? Co mam zrobić?
AI: Czy posiada Pan już plik K800i_CDA102511_182_R1A_PLAY_Poland oraz zainstalowane sterowniki do telefonu Sony Ericsson K800i na komputerze?
Tak
AI: Na jakim systemie operacyjnym (Windows XP, 7, 10 itp.) chce Pan przeprowadzić wgrywanie przez XS++?
Windows 7
AI: Czy posiada Pan już plik K800i_CDA102511_182_R1A_PLAY_Poland oraz zainstalowane sterowniki do telefonu Sony Ericsson K800i na komputerze?
Tak
AI: Na jakim systemie operacyjnym (Windows XP, 7, 10 itp.) chce Pan przeprowadzić wgrywanie przez XS++?
Windows 7