logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak wgrać K800i_CDA102511_182_R1A_PLAY_Poland do Sony Ericsson K800i przez XS++?

u3691960 12 Sie 2025 16:26 351 13
REKLAMA
  • #1 21633190
    u3691960
    Poziom 3  
    Posty: 11
    Dzień dobry, proszę o pomoc. Jak programem XS++ mam wgrać K800i_CDA102511_182_R1A_PLAY_Poland? Co mam zrobić?
    AI: Czy posiada Pan już plik K800i_CDA102511_182_R1A_PLAY_Poland oraz zainstalowane sterowniki do telefonu Sony Ericsson K800i na komputerze?
    Tak
    AI: Na jakim systemie operacyjnym (Windows XP, 7, 10 itp.) chce Pan przeprowadzić wgrywanie przez XS++?
    Windows 7
  • REKLAMA
  • #3 21633608
    u3691960
    Poziom 3  
    Posty: 11
    >>21633498 Chcę wgrać CDA.
  • REKLAMA
  • #4 21633782
    Vortex1987
    Poziom 26  
    Posty: 1575
    Pomógł: 106
    Ocena: 219
    Probuj Setoolem lite.
  • REKLAMA
  • #5 21633794
    u3691960
    Poziom 3  
    Posty: 11
    >>21633782 Próbowałem, ale nie wiem, jak to wgrać.

    Dodano po 26 [minuty]:

    Zrobiłem takie coś, ale nic — sam soft i jeszcze komunikat: Włóż właściwą kartę SIM.

    Dodano po 1 [minuty]:

    Dodano po 30 [minuty]:

    Czy ktoś ma jakąś poradę?
  • REKLAMA
  • #7 21633910
    u3691960
    Poziom 3  
    Posty: 11
    >>21633872 No a CDA — jak wgrać Setool albo XS?

    Dodano po 23 minutach:

    CDA wgrałem, a komunikat dalej dotyczy SIM.
  • #8 21634169
    gracjan55
    Poziom 36  
    Posty: 2983
    Pomógł: 315
    Ocena: 241
    Komunikat nie dotyczy cda. Jakby nie było cda to byłby błąd konfiguracji. Po wgraniu softu wrócił simlock. Musisz wygenerować patch na simlock i wgrać. Wszystko robisz setoolem lite, nie potrzebujesz executora.
  • #9 21634238
    u3691960
    Poziom 3  
    Posty: 11
    >>21634169 Wygenerowałem, ale jak wgrać? Pierwszy raz takie rzeczy robię.

    Dodano po 11 [godziny] 47 [minuty]:

    ???

    Dodano po 1 [godziny] 31 [minuty]:

    Zrobiłem takie coś, tel się nie włącza.

    Interfejs oprogramowania Setool2 z procesem flashowania telefonu Sony Ericsson K800
  • #11 21635047
    u3691960
    Poziom 3  
    Posty: 11
    >>21634982 Może ktoś mi to normalnie tutaj wytłumaczyć krok po kroku jak zainstalować CDA, unlock simlock?
  • #13 21635509
    Vortex1987
    Poziom 26  
    Posty: 1575
    Pomógł: 106
    Ocena: 219
    u3691960 napisał:
    ??????


    Odezwij się na priv
  • #14 21636758
    gracjan55
    Poziom 36  
    Posty: 2983
    Pomógł: 315
    Ocena: 241
    u3691960 napisał:
    >>21634169 Wygenerowałem, ale jak wgrać? Pierwszy raz takie rzeczy robię.

    Dodano po 11 [godziny] 47 [minuty]:

    ???

    Dodano po 1 [godziny] 31 [minuty]:

    Zrobiłem takie coś, tel się nie włącza.

    Interfejs oprogramowania Setool2 z procesem flashowania telefonu Sony Ericsson K800

    Masz jasno napisane w lewym oknie programu co dalej zrobić. Obejrzyj i przeczytaj kilka poradników od a do z bo piszesz o pomoc co "krok".

Podsumowanie tematu

✨ Dyskusja dotyczy wgrywania pliku K800i_CDA102511_182_R1A_PLAY_Poland do telefonu Sony Ericsson K800i za pomocą programu XS++. Użytkownik posiada plik CDA oraz sterowniki, pracuje na Windows 7 i chce wgrać tylko CDA, nie cały soft. Pojawia się problem z komunikatem „Włóż właściwą kartę SIM”, co wskazuje na aktywny simlock. Zalecane jest użycie programu Setool Lite do wygenerowania i wgrania patcha na simlock, ponieważ po wgraniu samego CDA simlock pozostaje aktywny. Należy usunąć plik executor z folderu aplikacji, aby uniknąć uszkodzenia telefonu. Wgrywanie patcha i CDA wykonuje się w Setool Lite, XS++ nie jest konieczne do usuwania simlocka. Użytkownik ma trudności z wykonaniem kroków i prosi o instrukcję krok po kroku. Wskazano na dostępność poradników i filmów instruktażowych oraz możliwość kontaktu prywatnego w celu pomocy.
REKLAMA