logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pioneer VSX-918V – migająca dioda, HDMI NG, restart – wymiana PAC015A, Q505, R785

marekandrzejczak49 15 Sie 2025 19:54 153 0
REKLAMA
  • #1 21635917
    marekandrzejczak49
    Poziom 3  
    Posty: 87
    Witam, mam Pioneera vsx 918v. Problem występował taki że migała niebieska dioda i wywalało błąd podczas resetowania( już nie pamietam jaki ale chyba amp error). Na ten moment wymieniłem w standardzie Q505 oraz R785. No i wymieniłem PAC015A na jakiegoś chińskiego z ali. I teraz Pioneer załącza się inaczej to znaczy nie standardowo przywitawszy napisem Power On ale odrazu przechodzi do "systemu" ale niebieska dioda dalej miga oraz system się włącza I wyłącza w takt migania tej diody. Hybrydy się rozgrzewają (najszybciej pac014 )i po ok. minucie, jak sie hybrydy nagrzeją i sie wentylator odpali na wyświetlaczu pokazuje się napis "Hdmi NG" oraz zaświeca się MCACC. Jak sprawdzałem DC prot. ,Overload det. I Xprotect to wszędzie bylo 5V czyli niby jeszcze dobrze. Ktoś wie może co powinienem sprawdzic albo ktoś miał takie zjawisko u Pioneera.
  • REKLAMA
REKLAMA