Witam, mam Pioneera vsx 918v. Problem występował taki że migała niebieska dioda i wywalało błąd podczas resetowania( już nie pamietam jaki ale chyba amp error). Na ten moment wymieniłem w standardzie Q505 oraz R785. No i wymieniłem PAC015A na jakiegoś chińskiego z ali. I teraz Pioneer załącza się inaczej to znaczy nie standardowo przywitawszy napisem Power On ale odrazu przechodzi do "systemu" ale niebieska dioda dalej miga oraz system się włącza I wyłącza w takt migania tej diody. Hybrydy się rozgrzewają (najszybciej pac014 )i po ok. minucie, jak sie hybrydy nagrzeją i sie wentylator odpali na wyświetlaczu pokazuje się napis "Hdmi NG" oraz zaświeca się MCACC. Jak sprawdzałem DC prot. ,Overload det. I Xprotect to wszędzie bylo 5V czyli niby jeszcze dobrze. Ktoś wie może co powinienem sprawdzic albo ktoś miał takie zjawisko u Pioneera.