Szukam lodówki w okolicach 2000 zł ~185 cm. Na pierwszy rzut oka znalazłem 4 modele LG i 1 Beko, wszystkie z inwerterem:
LG:
GBV3100EPY
GBV3110EPY
GBV21L0ESW
BEKO:
b300 B3RCNA364HW
Samsungi z opinii wydają się być często zbyt głośnymi, a na plus LG 10-letnia gwarancja na kompresor.
Chętnie poznam wasze opinie i inne propozycje.
LG:
GBV3100EPY
GBV3110EPY
GBV21L0ESW
BEKO:
b300 B3RCNA364HW
Samsungi z opinii wydają się być często zbyt głośnymi, a na plus LG 10-letnia gwarancja na kompresor.
Chętnie poznam wasze opinie i inne propozycje.