Witam
Proszę o opinie Kolegów w sprawie wyboru lodówki. Czy lepiej kupić coś, co mówią i wszędzie piszą, że jest dobrą marką, chodzi o Liebherr za powiedzmy 3360 zł. Np. model KGNsf 52Vd03 z podstawową 2-letnią gwarancją? Czy lepiej dać za lodówkę Beko np. B3RCNA404HXBR 2500 zł i dokupić 6-letnią gwarancję za 620 zł? Wyjdzie mniej więcej tyle samo, a nawet mniej. Modele są losowo wybrane. Bardziej chodzi o brand.
Proszę o opinie Kolegów w sprawie wyboru lodówki. Czy lepiej kupić coś, co mówią i wszędzie piszą, że jest dobrą marką, chodzi o Liebherr za powiedzmy 3360 zł. Np. model KGNsf 52Vd03 z podstawową 2-letnią gwarancją? Czy lepiej dać za lodówkę Beko np. B3RCNA404HXBR 2500 zł i dokupić 6-letnią gwarancję za 620 zł? Wyjdzie mniej więcej tyle samo, a nawet mniej. Modele są losowo wybrane. Bardziej chodzi o brand.