Witam.
Posiadam dekoder Cyfry Sagemcom DSIW74 oraz kartę Telewizji na kartę.
Do dekodera przypisana jest karta abonamentowa, jednak chciałbym korzystać z opcji pre-paid (TNK).
Jakiego konkretnie oprogramowania potrzebuję do wgrania do dekodera? W jaki sposób tego dokonać?
Posiadam dekoder Cyfry Sagemcom DSIW74 oraz kartę Telewizji na kartę.
Do dekodera przypisana jest karta abonamentowa, jednak chciałbym korzystać z opcji pre-paid (TNK).
Jakiego konkretnie oprogramowania potrzebuję do wgrania do dekodera? W jaki sposób tego dokonać?