logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak wgrać oprogramowanie TNK do dekodera Sagemcom DSIW74 z Cyfry+?

gagarin108 17 Sie 2025 01:05 678 3
REKLAMA
  • #1 21636710
    gagarin108
    Poziom 10  
    Posty: 23
    Ocena: 4
    Witam.
    Posiadam dekoder Cyfry Sagemcom DSIW74 oraz kartę Telewizji na kartę.
    Do dekodera przypisana jest karta abonamentowa, jednak chciałbym korzystać z opcji pre-paid (TNK).
    Jakiego konkretnie oprogramowania potrzebuję do wgrania do dekodera? W jaki sposób tego dokonać?
  • REKLAMA
  • #2 21636815
    tomaszlonski
    Poziom 38  
    Posty: 3367
    Pomógł: 341
    Ocena: 889
    Dla ciebie żadne, odbiornik sam się aktualizuje.

    Jeśli chcesz korzystać z opcji innych niż przypasane do aktualnego abonamentu to go zmieniasz w ramach abonamentu albo kupujesz od operatora nowy odbiornik z odpowiednimi opcjami które chcesz mieć.
  • REKLAMA
  • #3 21636883
    gagarin108
    Poziom 10  
    Posty: 23
    Ocena: 4
    >>21636815 Raczej nic nowego do tematu nie wniosłeś, gdyż dzwoniłem specjalnie na infolinię C i to samo powiedzieli — kupić nowy zestaw.
    Nie chodzi o kupowanie, ale o wgranie np. Enigmy czy czegoś podobnego.
    Karta TNK pochodzi z innego zestawu, a stary dekoder odmówił współpracy. Chodzi o konkretny soft do modelu, który obecnie posiadam, czyli Sagemcom DSIW74.
  • #4 21636917
    tomaszlonski
    Poziom 38  
    Posty: 3367
    Pomógł: 341
    Ocena: 889
    To ci napisałem: NIEMASZ ŻADNEJ MOŻLIWOŚCI, tyle w temacie.

    Jak nadal nie zrozumiale piszę, to nie możesz nic wgrać poza softem operatora, bo to nie jest nawet możliwe.

    Tuner po prostu do śmieci, a jak chcesz Enigma2, to kup taki z Enigma2 albo z innym softem, jaki chcesz.
REKLAMA