Witam,
mam problem z domofonem Signo 1140/622. Brak jakiegokolwiek sygnału działania, gdy go otworzyłem, czarny kabelek w ogóle niepodłączony.
mam problem z domofonem Signo 1140/622. Brak jakiegokolwiek sygnału działania, gdy go otworzyłem, czarny kabelek w ogóle niepodłączony.