Przenośny tv NVOX DVB8T, brak w menu INPUT opcji dtv i atv. Jest tylko wybór gniazd av i kart. W instrukcji pisze, że ma dvbt-2 naziemną. Czy ktoś wie jak wejść w tryb serwisowy, żeby odblokować tv naziemną?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam