Nie wiem jaką masz serię wózka, ale generalnie do demontażu dyszla wystarczy wybić sworzeń i zdemontować sprężynę gazową jak na poniższym schemacie (do serii 1133-02).
Wiązkę odpinasz od sterownika i od głowicy dyszla i możesz ją wyciągnąć do sprawdzenia.