Witam.Wiem ,wiem że było już mnóstwo tematów na tema ustawieniu maszyny łucznik 884.Proszę nie odsyłać mnie do podobnych tematów bo przejrzałem wszystkie. Zcieło ząbki na kole nr 1o
Odkręciłem obydwa koła stożkowe.Odkręciłem koło walcowe oo.Zaznaczam że drugiego koła (O) nie ruszałem
Odkręciłem koło walcowe napędu .Zdjąłem zabezpieczenie na wałku .Wymieniłem stożkowe kółeczka
. Niestety spadł mi pasek zębaty napędu . Po założeniu paska ( po problemach) i złożeniu wszystkich zębatek -transponder ciągnie materiał do tyłu.Walczę już drugi dzień.Nie wiem gdzie popełniłem błąd. proszę o pomoc. Ze zdjęć korzystałem od kolegi z forum