Dzień dobry. Mam problem z ekspresem Siemens EQ6.
Ogólnie sprzęt jest nowy (zrobił około 10 kaw). Był w serwisie dwukrotnie (serwis nie stwierdził opisanej wady).
Ekspres nie pobiera wody i wyświetla komunikat, aby napełnić pojemnik wodą niegazowaną. Co ciekawe, gdy ekspres zabrałem do innego domu, działa normalnie. Po powrocie do poprzedniej lokalizacji znów to samo. Jedyne, co na razie byłem w stanie sprawdzić, to napięcie w gniazdku (jest OK). Oprócz ekspresu w tym budynku normalnie działają inne sprzęty AGD oraz komputery i drukarki.
Co może być przyczyną? Czy jest jakieś urządzenie, za pośrednictwem którego można podłączyć ekspres do sieci, aby wyeliminować jakieś ewentualne zakłócenia lub ustabilizować parametry prądu?
Ogólnie sprzęt jest nowy (zrobił około 10 kaw). Był w serwisie dwukrotnie (serwis nie stwierdził opisanej wady).
Ekspres nie pobiera wody i wyświetla komunikat, aby napełnić pojemnik wodą niegazowaną. Co ciekawe, gdy ekspres zabrałem do innego domu, działa normalnie. Po powrocie do poprzedniej lokalizacji znów to samo. Jedyne, co na razie byłem w stanie sprawdzić, to napięcie w gniazdku (jest OK). Oprócz ekspresu w tym budynku normalnie działają inne sprzęty AGD oraz komputery i drukarki.
Co może być przyczyną? Czy jest jakieś urządzenie, za pośrednictwem którego można podłączyć ekspres do sieci, aby wyeliminować jakieś ewentualne zakłócenia lub ustabilizować parametry prądu?