Dzień dobry,
Czy poratuje ktoś instrukcją serwisową z citroena lub hayness odnośnie wymiany czujnika ciśnienia paliwa z silniku 1.6eHDI (112KM, 8V), auto to citroen c4 picasso II. Zacząłem powoli to rozkładać i jestem lekko mówiąc załamany w porównaniu do wersji 2.0HDI gdzie wszystko co awaryjne jest na wierzchu.
Na chwilę obecną widzę górę EGRa (nastawnik) i utknąłem. Ponoć trzeba zdjąć cały EGR a żeby to zrobić czy trzeba usunąć wszystko z lewej strony tzn filtr paliwa itd?
Czy poratuje ktoś instrukcją serwisową z citroena lub hayness odnośnie wymiany czujnika ciśnienia paliwa z silniku 1.6eHDI (112KM, 8V), auto to citroen c4 picasso II. Zacząłem powoli to rozkładać i jestem lekko mówiąc załamany w porównaniu do wersji 2.0HDI gdzie wszystko co awaryjne jest na wierzchu.
Na chwilę obecną widzę górę EGRa (nastawnik) i utknąłem. Ponoć trzeba zdjąć cały EGR a żeby to zrobić czy trzeba usunąć wszystko z lewej strony tzn filtr paliwa itd?