Witam, mam T25, ale sprzęgło bierze mi u samego dołu i nawet kiedy docisnę je do samego dołu, czuję, że nie jest jeszcze do końca wysprzęglone. Chciałem je wyregulować na cięgle, ale jest taki problem, że śruba regulacyjna jest już dokręcona na maksa i w takim wypadku nie mam jak tego wyregulować. Co mogę z tym zrobić?