Witam! Zakupiłem radio Pioneer SPH-10BT . Po wyłączeniu non stop włącza się demo - "download app....." . Bardzo mi to przeszkadza. Wiem, że w wejście w MENU to na wyłączonym radio przytrzymać prawy przycisk. Przeszukałem całe menu system i nie widzę tam tak jak w starszych pioneerach opcji DEMO OFF/ON. Może źle szukam, ale przeszukałem resztę MENU - INIT,SPK itd. . I tam nie ma takiego rozwiązania. Proszę o pomoc, który parametr zmienić, żeby to w końcu znikło. Pozdrawiam.