Cześć.
Jestem tu nowy i od razu powiem, że nie znam się wiele na sprzęcie, ale miałem trochę do czynienia z Denonem.
Teraz po latach udało mi się kupić bardzo okazyjnie Denon p88-880 i szukam do niego jakichś fajnych głośników na biurko do pokoju ok 14m2.
Głównie słucham rocka (różne odmiany) +hardrock. Lubię fajny ciepły, mięsisty dźwięk.
Głośniki z racji tego, że mają stać na biurku, chciałbyś w miarę smukłe (max 18cm) i w budżecie tak max do 500 zł w dobrej cenie na olx, etc.
Gdzieś w sieci znalazłem, że MA Bronze BR1 i Dali Spektor 2 mają niezłe opinie.
Co o tym myślicie, albo inaczej, co byście polecili z tej półki i pewnie z tych starszych lat.
Dzięki wielkie za rekomendacje.
AI: Czy zależy Ci na kolumnach pasywnych (do podłączenia pod wzmacniacz), czy rozważasz też aktywne głośniki z własnym wzmacniaczem?
tylko pasywne
AI: Czy oprócz szerokości (max 18 cm) masz jakieś ograniczenia co do wysokości lub głębokości głośników, żeby dobrze zmieściły się na biurku?
nie
Jestem tu nowy i od razu powiem, że nie znam się wiele na sprzęcie, ale miałem trochę do czynienia z Denonem.
Teraz po latach udało mi się kupić bardzo okazyjnie Denon p88-880 i szukam do niego jakichś fajnych głośników na biurko do pokoju ok 14m2.
Głównie słucham rocka (różne odmiany) +hardrock. Lubię fajny ciepły, mięsisty dźwięk.
Głośniki z racji tego, że mają stać na biurku, chciałbyś w miarę smukłe (max 18cm) i w budżecie tak max do 500 zł w dobrej cenie na olx, etc.
Gdzieś w sieci znalazłem, że MA Bronze BR1 i Dali Spektor 2 mają niezłe opinie.
Co o tym myślicie, albo inaczej, co byście polecili z tej półki i pewnie z tych starszych lat.
Dzięki wielkie za rekomendacje.
AI: Czy zależy Ci na kolumnach pasywnych (do podłączenia pod wzmacniacz), czy rozważasz też aktywne głośniki z własnym wzmacniaczem?
tylko pasywne
AI: Czy oprócz szerokości (max 18 cm) masz jakieś ograniczenia co do wysokości lub głębokości głośników, żeby dobrze zmieściły się na biurku?
nie