Witam. Posiadam telefon NOKIA 6230i i łącze się z komputerem za pomocą technologii bluetooth (w komputerze znajduje się kluczyk podłączony pod port USB). Niby wszystko jest ok wykrywa telefon nawiązuję połączenie. Problem pojawia się przy przesyłaniu danych. Np wysłane mp3 na telefon są uszkodzone pojawiają sie roznego typu trzaski czasem ucina kawałek utworu. Przesłane zdjęcia czasami są niekompletne np widac tylko połowe fotki. Po chwili uzywania BT np zrywa połączenie. Przy przesyłaniu gier i programow tez są problemy np raz jest ok a za drugim razem program uszkodzony. Prosze o pomoc czy mozna jakos rozwiązac ten problem.
Z gory dzieki.
Pozdrawiam,
Luki
Z gory dzieki.
Pozdrawiam,
Luki