Witam,
Mam na stole spawarkę EWM 300 Tetrix. Wyświetla się błąd E4 (wysoka temperatura). Problem szybko usunąłem, został tylko problem przełączania trybu z TIG na MMA (elektrodę). Pytanie do panów: czy ktoś posiada instrukcję serwisową oraz kody błędów? Ja posiadam część schematów bez modułów elektronicznych i chętnie się podzielę.
Pozdrawiam, Waldemar
Mam na stole spawarkę EWM 300 Tetrix. Wyświetla się błąd E4 (wysoka temperatura). Problem szybko usunąłem, został tylko problem przełączania trybu z TIG na MMA (elektrodę). Pytanie do panów: czy ktoś posiada instrukcję serwisową oraz kody błędów? Ja posiadam część schematów bez modułów elektronicznych i chętnie się podzielę.
Pozdrawiam, Waldemar