Posiadam spawarkę i-Schweissen i-TM200D DIGITAL WIG TIG MMA. Niedawno została ona sprowadzona z Niemiec, a po 10min spawania nagle przestała działać. W środku można znaleźć kilka przepalonych elementów: 2 rezystory, kondensator i jakaś dioda (zwykła prostownicza? nie wiem jest pęknięta i nie widać oznaczeń).
Posiada ktoś może do niej dokumentacje, albo chociaż pomoże mi w rozpoznaniu elementów?
Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć jaka mogła być przyczyna przepalenia się tych elementów oraz czy wymiana elementów pomoże.
Dołączam zdjęcia spawarki oraz spalonych elementów.
Proszę o pomoc;)
Posiada ktoś może do niej dokumentacje, albo chociaż pomoże mi w rozpoznaniu elementów?
Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć jaka mogła być przyczyna przepalenia się tych elementów oraz czy wymiana elementów pomoże.
Dołączam zdjęcia spawarki oraz spalonych elementów.
Proszę o pomoc;)