Witam.
Tematów jest bardzo dużo, każdy ma inne potrzeby, inną konfigurację. Technologia zmienia się z roku na rok, sprzęt również. Jeżeli ma wszystkie potrzebne dla mnie gniazda, to dźwięk przestrzenny jest słaby itd. Audio domowe to dla mnie nowy temat, na którym nie znam się kompletnie. Więc postanowiłem napisać na forum. Może ktoś z kolegów i koleżanek podpowie mi, co sprawdzi się w moim przypadku. Przymierzałem się do kupna soundbara Panasonic SC-HTB900. Sam sprzęt jest ogólnie fajny. Tylko że brakuje gniazda AUX, którego potrzebuję do gramofonu. Już od kilku tygodni przeglądam fora z zamiarem kupna. Na pewno musi mieć Dolby Atmos i wejście AUX.
Obecnie mam:
Mój telewizor kilkuletni Panasonic TX-EX700B ma tylko 2 wejścia HDMI i HDMI ARC; nie ma eARC. W następnym roku chcę go zmienić
Blu-ray Panasonic DP-UB820.
Soundbar Samsunga 2.1, który przestał wydawać dźwięki.
Dekoder satelitarny.
Stary gramofon.
Dziękuję.
Tematów jest bardzo dużo, każdy ma inne potrzeby, inną konfigurację. Technologia zmienia się z roku na rok, sprzęt również. Jeżeli ma wszystkie potrzebne dla mnie gniazda, to dźwięk przestrzenny jest słaby itd. Audio domowe to dla mnie nowy temat, na którym nie znam się kompletnie. Więc postanowiłem napisać na forum. Może ktoś z kolegów i koleżanek podpowie mi, co sprawdzi się w moim przypadku. Przymierzałem się do kupna soundbara Panasonic SC-HTB900. Sam sprzęt jest ogólnie fajny. Tylko że brakuje gniazda AUX, którego potrzebuję do gramofonu. Już od kilku tygodni przeglądam fora z zamiarem kupna. Na pewno musi mieć Dolby Atmos i wejście AUX.
Obecnie mam:
Mój telewizor kilkuletni Panasonic TX-EX700B ma tylko 2 wejścia HDMI i HDMI ARC; nie ma eARC. W następnym roku chcę go zmienić
Blu-ray Panasonic DP-UB820.
Soundbar Samsunga 2.1, który przestał wydawać dźwięki.
Dekoder satelitarny.
Stary gramofon.
Dziękuję.