Witam, tak jak w tytule — męczę się już z tym długo i za nic nie mogę zdjąć tej górnej metalowej osłony. Jest ona luźna u góry, a od dołu trzyma ją tylko kawałek prowadnic z prawej i lewej strony. Nie jest przykręcona, można nią poruszać przód-tył. Zastanawia mnie, jak ktoś to założył, ponieważ jest ona na styk: z jednej strony ściana, a na dole wgłębienie w okapie. Proszę o pomoc.
AI: Jaki to dokładnie model i marka okapu?
Samsung HC9247BX/XEO
AI: Jaki to dokładnie model i marka okapu?
Samsung HC9247BX/XEO