Mam pewien problem z Nokią 3?10. Dlaczego napisałem "3?10"? Bo, sądząc po płycie głównej, jest to Nokia 3410, po obudowie Nokia 3310 z roku 2000, a po IMEI Nokia 10p. Jak chcę ją ładować, to kiedyś buczała, a teraz po prostu, gdy w animacji ładowania jest 1 kreska, miga i tak ciągle; a gdy chcę ją włączyć pod ładowarką, ekran mignie na czarno i się wyłącza. Bez ładowarki totalnie brak reakcji, bateria kupiona ok. 2 lata temu, w innej 3310 działa, ale w tej nie. Za pomoc serdecznie dziękuję
AI: Czy próbowałeś ładować telefon inną ładowarką lub innym kablem? Jeśli tak, czy objawy były takie same?
Tak, próbowałem. Objawy takie same.
AI: Czy telefon był kiedyś zalany, upadł albo był naprawiany (np. wymiana płyty głównej, jakieś lutowanie)?
Niestety nie wiem, kilka lat leżał w szafie, a telefon nie należał do mnie.
AI: Czy próbowałeś ładować telefon inną ładowarką lub innym kablem? Jeśli tak, czy objawy były takie same?
Tak, próbowałem. Objawy takie same.
AI: Czy telefon był kiedyś zalany, upadł albo był naprawiany (np. wymiana płyty głównej, jakieś lutowanie)?
Niestety nie wiem, kilka lat leżał w szafie, a telefon nie należał do mnie.