Gdy wloze ladowarke do fona to najpierw pokazuje komunikat laduje (ten z animacja) i po chwili telefon piszczy nie laduje. Co jest grane? a i jeszcze jedno... probowalem znalezc na tym forum podobny post i jakos nie szlo mi to za dobrze (10 min z zerowym rezultatem)