Witam
Dostałem od siostry s22 5G 128 GHz z Kanady, soft nie ma języka polskiego.
Telefon SM-S901W (Kanada)
Procesor Quaclomm Snapdragon 8 Gen1 3,00 GHz
Model SMB8450
Szukam informacji o możliwości wgrania Androuda w wersi europejskiej z językiem polskim. Czy jest taka możliwość, czy jest to wykonalne ?
W internecie jest zero informacji, znalazłem tylko informację, że można flaschować dla takiego samego procesora i można uceglić telefon.
Suport Samsunga odmówił udzielenia takiej informacji, kilka serwisów Samsunga podobnie i odmówili wgarania takiego Androida
Podobnie parę serwisów GSM nie chciały się podjąć takiej usługi.
Ostatni raz bawiłem się w te klocki w SonyErikson K800i.
Bardzo proszę o informację jak się te sprawy mają naprawdę?
Dostałem od siostry s22 5G 128 GHz z Kanady, soft nie ma języka polskiego.
Telefon SM-S901W (Kanada)
Procesor Quaclomm Snapdragon 8 Gen1 3,00 GHz
Model SMB8450
Szukam informacji o możliwości wgrania Androuda w wersi europejskiej z językiem polskim. Czy jest taka możliwość, czy jest to wykonalne ?
W internecie jest zero informacji, znalazłem tylko informację, że można flaschować dla takiego samego procesora i można uceglić telefon.
Suport Samsunga odmówił udzielenia takiej informacji, kilka serwisów Samsunga podobnie i odmówili wgarania takiego Androida
Podobnie parę serwisów GSM nie chciały się podjąć takiej usługi.
Ostatni raz bawiłem się w te klocki w SonyErikson K800i.
Bardzo proszę o informację jak się te sprawy mają naprawdę?