Witam, mam JBL boombox 2, problem z głośnikiem był taki że nie ładowała się bateria, najpierw sprawdziłem płytę główną pod kątem jakichkolwiek wizualnych uszkodzeń i znalazłem spalony tranzystor Q10, był na tyle uszkodzony że się ukruszył i nie można go zidentyfikować. Dlatego przychodzę tutaj czy ktoś wie co to za tranzystor?