Mam problem z Audi A4 B7 2.0 TDI, a mianowicie: po odpaleniu silnik pracuje równo, lecz w trakcie jazdy przy 2 tys. obr. słychać klepanie wtryskiwaczy i samochód nie chce jechać. Po odpuszczeniu gazu i ponownym dodaniu klekot ustaje i auto jedzie normalnie, puszcza tylko kłębek czarnego dymu od przelania. Później już jeździ normalnie, nieważne czy 2 tys. czy 4 tys. obrotów. Sytuacja powtarza się po postoju na światłach. Wtryski zregenerowane. Czy może mieć na to wpływ wyprogramowany przepływomierz, EGR oraz klapy? Dodam, że auto nie jest moje. I nie wiem, kto miał fantazję wyprogramowania przepływki. Komputer nie pokazuje żadnych błędów.
AI: Wiesz może, czy te objawy zaczęły się po regeneracji wtrysków albo po wyprogramowaniu przepływomierza/EGR/klap, czy już wcześniej coś się działo?
Stukanie pojawiło się po wymianie wtryskiwaczy.
AI: Wiesz może, czy te objawy zaczęły się po regeneracji wtrysków albo po wyprogramowaniu przepływomierza/EGR/klap, czy już wcześniej coś się działo?
Stukanie pojawiło się po wymianie wtryskiwaczy.