Witam, mam problem z ekspresem do kawy Siemens EQ500 classic TP507R04/04. Otóż podczas załączenia ekspres nie pobiera wody, wyświetlając komunikat "Dolej wody niegazowanej bądź wymień filtr", po czym dalej nie rusza, tylko pompa wody buczy metalicznym odgłosem.
Filtr założony nowy, oryginalny, woda oczywiście niegazowana. Co sprawdzić jeszcze? Na szybko ściągnąłem jedną stronę obudowy, ściągnąłem wężyk, który wchodzi do tzw. licznika i do tego momentu woda leci, dalej nie sprawdzałem. Co mogę ewentualnie jeszcze zrobić?
Filtr założony nowy, oryginalny, woda oczywiście niegazowana. Co sprawdzić jeszcze? Na szybko ściągnąłem jedną stronę obudowy, ściągnąłem wężyk, który wchodzi do tzw. licznika i do tego momentu woda leci, dalej nie sprawdzałem. Co mogę ewentualnie jeszcze zrobić?