Witam, mam problem z moim iphone 5s.
Telefon po prostu zgasł, ale reaguje na ładowarkę brzęczeniem.
Po chwili telefon zaczął się strasznie nagrzewać, po jego otwarciu zdiagnozowałem ze to płyta główna.
Odpiąłem i podpiąłęm baterię, lecz problem dalej występuje problem.
Proszę o pomoc i dziękuje za porady.
Pozdrawiam
Telefon po prostu zgasł, ale reaguje na ładowarkę brzęczeniem.
Po chwili telefon zaczął się strasznie nagrzewać, po jego otwarciu zdiagnozowałem ze to płyta główna.
Odpiąłem i podpiąłęm baterię, lecz problem dalej występuje problem.
Proszę o pomoc i dziękuje za porady.
Pozdrawiam