Szukam programu do usuwania plików z kompa. Miałem go kilka lat temu na poprzednim kompie i nie pamiętam jego nazwy. Program charakteryzował się tym, że można było włączyć opcję celownika, którym nakierowywało się na dany plik, a następnie go usuwało. Czy ktoś może kojarzy jego nazwę?