Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tambalonika3 napisał:uzupełnić pianką montażową
gressive napisał:A ta masa z pierwszego postu?
gressive napisał:Nie trzeba trzaskać. Każde zamknięcie drzwi to jest jakieś uderzenie i z czasem może coś pękać.Nie ma dzieci co trzaskają, ale czasem przeciąg potrafi nieźle walnąć.