Jak w temacie.....posiadam telefonik Nokia 6230i ......i nosze sie z zakupem zestawu słuchawkowego BLUETOOTH.
Czy ktoś tutaj ze zgromadzonych kolegów używa czegoś takiego i mógłby wypowiedzieć sie na ten temat.
Proszę o porady w tej sprawie .......sklepy sa pełne tego sprzetu. Proszę wię o wskazanie dobrych rozwiązan w pełni kompatybilnych z N6230.
.....
Pozdrawiam
Czy ktoś tutaj ze zgromadzonych kolegów używa czegoś takiego i mógłby wypowiedzieć sie na ten temat.
Proszę o porady w tej sprawie .......sklepy sa pełne tego sprzetu. Proszę wię o wskazanie dobrych rozwiązan w pełni kompatybilnych z N6230.
.....
Pozdrawiam