Mam nadzieje ze ktos mi pomoze załadować nowy soft do mojej motoroli e365.
Próbowałem juz wszystkimi prgramami, Dmtool-em nie idzie wyskakuja jakies bledy. jedynie Mot tool-em idzie bynajmiej zrzuciłem pamiec z telefonu do PC. ale nie stety nie moge załadowac nim nowego softu bo nie mam softu który działał by z Mot tool-em, te które posiaddam sa przypisane Dmtool-owi, nie wiem co tu by jeszcze wykombinowac aby załadować nowy soft do motoroli
Prosze o pomoc!!!
Z góry dziekuje!!
Próbowałem juz wszystkimi prgramami, Dmtool-em nie idzie wyskakuja jakies bledy. jedynie Mot tool-em idzie bynajmiej zrzuciłem pamiec z telefonu do PC. ale nie stety nie moge załadowac nim nowego softu bo nie mam softu który działał by z Mot tool-em, te które posiaddam sa przypisane Dmtool-owi, nie wiem co tu by jeszcze wykombinowac aby załadować nowy soft do motoroli
Prosze o pomoc!!!
Z góry dziekuje!!