mam taka motke ze sie włacza i na "hallo moto" sie wiesz i dalej nie chce isc. chce wgrac softa ale nie ma potrzebnych programów..i proisoiłbym o rady i oc pokolei..fajnie by było jesli zamiescilibyscie programy od razu..prosze o pomoc..
z góry dziekuje
z góry dziekuje