Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LEXmark optra se3455 crakowanie chipa!!!!

ssamburski 19 Dec 2005 22:48 1172 6
    ssamburski
    Level 16  
    Witam!!! Chyba temat skazany na przegrna ale moze akurat kros ma schemat i wiedze potrzebna do zrobienia tego chipa(,D2-9938-720AA) cieszko go kupic a jak juz to okolo 200 zł, no czy to nie przegiecie kawałek płytki, no coz wiedza kosztuje:D!!! Ambitny temat mysle nadajacy sie dla profesjonalistow moze razem sie uda:idea:!!!!!
  • Helpful post
    tajtaj
    Level 14  
    w Agawie ok 80 zl netto
    ssamburski
    Level 16  
    ??????????????? a czemu na stronie agawy jest cena 200 bruto??? i taka cene dostałem w ofercie emailowej od agawy!!! Jak mozesz to podesli nr. tel. z kim gadałes ze Ci dali taka cene!!! Pozdro!!!!
  • Helpful post
    cymbi
    Level 27  
    Zarejestruj się w hurcie :D
    ssamburski
    Level 16  
    Ta no i .....!!! Zarejestrowałem się no i chip zniknoł z oferty agawy kurde nie powiem troszkie sie ....!!! Mieli jakies problemy z tymi chipami i usuneli z oferty tak mi powiedział ich handlowiec!!! No to wsumnie problem powraca jak z crakowac tego chipa???? No chyba ze ktos ma jeszcze jakis pomył gdzie kupic taki chip za przystepna kaskie!!! Pozdro!!!
    kosmita
    VIP Meritorious for electroda.pl
    W kwesti foralnej: przeczytaj regulamin a szczególnie pkt. 1
    ssamburski
    Level 16  
    Witam!! Panie KOSMITA to podlega pod regeneracje według mnie!!! A Pan sam załozył temt instrukcje regeneracji tonerów!!!! A jak regenerowac jak sie niema chipa:cry::cry::cry:!!! Czy ktos mi pomoze czy zacznicie mi rzucac kłody pod nogi!!! Czas upływa a jak niemiałem tak niemam tego chipa!!! Pozdrawiam!!!